Търсим „ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ за строително-търговска компания, изпълняваща проекти, свързани с полагане на индустриални бетонови настилки и вертикална планировка за гр.София.

Нашият доверен партньор разполага със собствена материално-техническа база – механизация, складове, транспортни средства, като обръща специално внимание на качеството на строително-монтажните работи и на прилагането на съвременните технологии в строителството.

Търсим инициативен и креативен професионалист, с нагласа и възможност за командировки в страната, който да се присъедини дългосрочно към екипа от професионалисти в компанията, за да ѝ помогне в реализиране на стратегическите ѝ цели и продължи професионалното си и личностно развитие в динамични условия.

Компанията предлага:

  • Конкурентно твърдо възнаграждение, командировъчни и бонуси при завършен обект;
  • Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
  • Целогодишна ангажираност в интересна и динамична среда;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти.

Изисквания към кандидата:

  • Завършено висше строително образование;
  • Опит като технически ръководител в строителна фирма – 3 год;
  • Много добри компютърни умения – MS Office, Auto CAD;
  • Чиста шофьорска книжка кат. В;
  • Умения за работа в екип.

Отговорностите на тази позиция включват:

  • Техническото ръководство на възложения проект;
  • Правилно съставяне на актове и протоколи по време на строителството;
  • Извършване СМР от подготовката до завършването на обектите в договорените срокове;
  • Осигуряване на  пълно и безопасно натоварване и използване на предоставената механизация и работна сила;
  • Съставяне, изискване, предаване за проверка и обосновка пред инвеститора всички необходими документи за отчитане на извършените СМР;
  • Закриване обекта в имуществено и сметно отношение;
  • Участие в изготвянето на оферти за СМР.

Ако Ви допада тази възможност, ще се радваме да ни изпратите вашата автобиография на info@hrservices.bg

Ще се свържем само с одобрените кандидати за интервю.

Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно Общия регламент за защита на данните 2016/679 (ОРЗД).

„Ейч Ар Сървисиз“ ЕООД притежава лиценз номер № 2355, валиден от 19.09.2017 г за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.