Търсим „Мениджър продажби“ за свой доверен партньор – утвърдена зооборса с множество обекти в цялата страна.

Локация: гр. Варна

Компанията разполага с разнообразен продуктов микс от храни, козметика, оборудване, аксесоари и играчки за кучета, котки, птици, гризачи и рибки.

Ако сте уверен и убедителен комуникатор, който умее да постига резултати – значи това е идеалната възможност за Вас!

ОТГОВОРНОСТИТЕ НА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ ВКЛЮЧВАТ:
• Управление на продажбите в поверения район;
• Поддържане на контакти с настоящи и бъдещи клиенти на компанията;
• Търсене и привличане на нови клиенти;
• Контрол и съдействие на екипа при консултацията и информационно обслужване на клиенти на фирмата, включително за дейността, асортимента, условията и процедурите за предоставяне на стоките;
• Подпомагане популяризирането и демонстрацията на нови стоки;
• Контрол и съдействие при осъществяването на директни продажби на стоки на клиенти;
• Съдействие при решаване на рекламации на стоките.

ТЪРСИМ КАНДИДАТ СЪС:
• Завършено висше образование в направления търговия, икономика, маркетинг, мениджмънт и др.
• Професионален опит на сходна позиция;
• Умения за работа с компютър, складова програма и офис техника;
• Умения за водене на преговори;
• Търговски и презентационни умения;
• Добра компютърна грамотност и умения за работа с програмите от офис пакета.

СПЕЦИФИЧНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Бизнес разбиране;
• Комуникация в продажбите;
• Ориентация към клиента;
• Ориентираност към резултати;
• Справяне с възражения.

КОМПАНИЯТА ПРЕДОСТАВЯ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ:
• Конкурентно възнаграждение;
• Въвеждащо обучение;
• Кариерно развитие и професионална изява в утвърдена компания.

Ако Ви допада тази възможност и имате интерес към този бранш, ще се радваме да ни изпратите автобиографията си на български език със снимка на info@hrservices.bg не по-късно от 31 август 2021 г.

Ще се свържем само с одобрените кандидати за интервю.

Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно Общия регламент за защита на данните 2016/679 (ОРЗД) и ЗЗД.

„Ейч Ар Сървисиз“ ЕООД притежава лиценз номер № 2355, валиден от 19.09.2017 г за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.