Търсим за ресторант на свободна консумация „ГОТВАЧ – ТОПЛА КУХНЯ И ГРИЛ“.

Локация: к.к Слънчев бряг

Разположен на плажа, с изглед към Несебър и Свети Влас, ресторантът е любимо място на туристите и предлага ирландска, английска, българска и мексиканска храна.

ОТГОВОРНОСТИТЕ НА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ ВКЛЮЧВАТ:
• Измиване и почистване на продуктите;
• Приготвяне на ястия, съгласно утвърден рецептурник и действащи стандарти за хигиена и качество;
• Подготовка и издаване на кухненска продукция.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• 3000 лв нетна заплата;
• Осигурено настаняване на 5 мин. от ресторанта;
• Сменен режим на работа.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
• Професионален опит на подобна позиция;
• Умение за работа в екип.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография на info@hrservices.bg не по-късно от 15 юни.

Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно ЗЗЛД и Общия регламент за защита на данните 2016/679 (ОРЗД). Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

„Ейч Ар Сървисиз“ ЕООД притежава лиценз номер № 2355/ 19.09.2017 г за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.